Marki, ul. Piłsudskiego 86
tel.: (22) 781 17 20, kom: 0 501 781 704
Galanteria pogrzebowa
Prowadzimy sprzedaż galanterii pogrzebowej

Trumny

Usługi pogrzebowe LUMEN posiadają w swoim asortymencie trumny tradycyjne, kremacyjne, ekshumacyjne. Nasze trumny charakteryzują się starannym wykonaniem i ciekawą formą. Oferujemy trumny klasyczne i trumny o nietypowym wzornictwie. Posiadamy w ofercie trumny dębowe, sosnowe, olchowe oraz wykonane z mieszanych tworzyw. Profesjonalne wykonanie naszych produktów zapewnia im wysoką jakość i niepowtarzalny wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę pięknych i prestiżowych trumien. Wykonujemy również trumny na specjalne zamówienie w/g pomysłu i projektu klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą trumien.

Urny

Urny służą do przechowywania prochów zmarłej osoby po wcześniejszym procesie kremacji. Kościół katolicki od 1983 roku dopuszcza kremację oraz pochowek prochów na cmentarzach. Jeżeli rodzina osoby zmarłej lub ona sama jeszcze za życia życzyła sobie aby jej ciało zostało spopielone Lumen oferuje Państwu duży wybór pięknych urn. Oferujemy wysokiej jakości urny o tradycyjnym i nowatorskim wzornictwie. Nasz asortyment to bogata gama produktów wykonanych z porcelany, drzewa, granitu i metalu. Nasze wyroby charakteryzują się starannym wykonaniem, ciekawą formą i nietypowym wzornictwem. Proponujemy bardzo szeroką gamę kolorystyczną od kolorów naturalnych po nietypowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urn.

Wieńce, wiązanki, stroiki trumienne

Kompozycje kwiatowe to najważniejsza ozdoba ceremonii pogrzebowej. Wieńce i wiązanki są wyrazem naszego szacunku i pamięci osoby zmarłej dlatego tak ważne jest aby były piękne i oryginalne. Oferta zakładu usług pogrzebowych LUMEN obejmuje wieńce pogrzebowe tworzone według istniejących już wzorów, dostępnych w katalogu, ale też kompozycje tworzone na zamówienie klienta według jego pomysłu. Wieńce, wiązanki i stroiki trumienne są tworzone przez profesjonalne florystki. Wszystkie oferowane przez nas wiązanki wykonane są z największą starannością i zapewniają piękną oprawę ceremonii pogrzebowej.

Kwiaty na pogrzeb

Kwiaty na pogrzeb

Nagrobki, pomniki, krzyże

LUMEN posiada w swojej ofercie szeroka gamę nagrobków wykonanych z rożnego rodzaju materiałów. Oferujemy nagrobki z granitu, marmurów i piaskowców. Nagrobki są wykonane z dbałością o każdy szczegół według dostępnych wzorów klasycznych ale też oryginalnych i nietypowych. Nasze nagrobki są piękne w swej prostocie ale też prestiżowe ze względu na jakość wykonania i użytych materiałów. Ponad to Zakład pogrzebowy LUMEN wykonuje nagrobki i pomniki cmentarne na życzenie i według projektu klienta. Nagrobki LUMEN to gwarancja trwałości i elegancji.

Google+ Google+ Google+ Google+